KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17518024
nr 1751 8024
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Landskapsvy. Signerad, daterad -86. Olja på pannå, 22x54 cm, yttermått inklusive ram: 36x63 cm
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 december 2025
kl 20:00:49
9/12 18:25:12
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning